До Дня захисту дітей педагоги Центру ДЮТ разом із працівниками національного музею космонавтики ім. С. П. Корольова провели свято під назвою «Тигри-Леви-Леопарди» для вихованців позашкільного закладу.
За допомогою аквагриму діти перевтілилися у звірят (справжніх, фантастичних і космічних) та взяли участь у веселій естафеті, змагаючись, хто швидше назбирає хмизу для багаття та зварить обід.
Учасники заходу навчилися в’язати вузли і познайомилися із справжньою палаткою для туристів.
Діти почули історію першого польоту тварин у космос, взяли участь у космічній вікторині та приміряли окуляри віртуальної реальності.
«Це був неймовірний день спілкування і гри з нашими дітьми, нашими вихованцями! Люблю такі свята і рада, що ми можемо їх реалізувати, попри війну, всупереч їй. Ми набігалися, насміялися, навчилися чогось нового. Немає нічого кращого за усміхнені обличчя дітей! Коли наші діти щасливі, щасливі і ми!» – поділилася враженнями координаторка заходу Дар’я Самаріна.





