Проходив захід у лісовому масиві на території Глибочицької сільської ради поблизу села Березина. Участь взяли 20 команд із різних громад Житомирщини.
Спробували свої сили в орієнтуванні і дорослі учасники.

Відкриваючи Чемпіонат, керівник КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Марія Бовсуновська побажала всім учасникам успіху та подякувала колегам, що розвивають такий важливий на сьогодні вид спорту:
«Особливо зараз, у період війни, важливо здобути досвід та оволодіти навичками зі спортивного орієнтування. Також ці змагання – чудова можливість побути на природі, поспілкуватися з однолітками».

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Ганна Войтенко наголосила, що цей Чемпіонат присвячується тим, хто сьогодні боронить нашу Батьківщину на полі бою:
«Думаю, ці заходи показують патріотизм нашої молоді, те, наскільки вони активні, відповідальні, наскільки підготовлені до виконання таких завдань. А ще мені приємно, що чемпіонат проходить саме на території нашої громади».

Тренер з великим стажем Євгенія Романюк, звертаючись до юних часників, також наголосила на важливості цього виду спорту:
«Орієнтування дає багато позитивного у вихованні. Я рада, що сьогодні серед тренерів є ті, кого я пам’ятаю ще дітьми і пам’ятаю, як ще вони змагалися в орієнтуванні».

Організатори змагань встановили у лісі контрольні пункти. Спортсмени мали пробігти через них у точній послідовності, без жодних приладів, окрім карти й компасу. На карті – детальна схема лісу з усіма стежками, ямками, болотами… і з позначеними контрольними пунктами. Потрібно не просто швидко рухатися, а при цьому безперервно думати: обирати шляхи, визначати відстань, витримувати напрямок, не випускати з поля зору жодних дрібниць.

Як зазначив керівник гуртків спортивного орієнтування Обласного Центру дитячої та юнацької творчості Сергій Русецький, цьогоріч спланували дистанції відповідно до рівня підготовки учасників:
«Підготували дистанції так, щоб в учасників не було багато проблем із проходженням маршруту. Всі подолали дистанцію. Немає людей, які заблукали. І взагалі, враження від цьогорічних змагань чудові. Було чимало учасників, думали, що буде менше. І погода , до того ж, сприяла».

Переможців змагань нагородили грамотами, медалями та цінними подарунками.
