Відбувся семінар-практикум “Великодня флористика”

В обласному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти на тему «Великодня флористика».

Захід проходив дистанційно.

Керівник гуртка «Флористичний дизайн» Вікторія Ярошенко провела для учасників заходу майстер-клас з виготовлення весняної композиції з природніх матеріалів, використавши мох, гілочки та кору дерев, першоцвіти з кореневищем чи цибулинкою, писанки, крашанки, свічку.

Активно долучилися до семінару учасники з громад області, створювали великодні флористичні композиції та ділилися світлинами своїх робіт.