Відомі переможці обласного інтелектуального конкурсу юних хіміків.
В умовах воєнного стану конкурс проходив дистанційно на платформі Googl Meet.

Перемогу виборювали шість команд юних хіміків, у кожній – від трьох до п’яти учасників. Ці інтелектуальні змагання передбачали виступ команди учасниці у ролі Доповідача, у ролі Опонента і у ролі Рецензента.
Перемогу у конкурсі здобули:
1 місце: Бердичівська ТГ, “Графен”;
2 місце: Коростишівська ТГ, “Протони”;
3 місце: Житомирська ТГ “ПОЛІТТЕХНІКА”.

Член журі конкурсу, кандидат хімічних наук Віталій Листван відзначив активність команд: “Незважаючи на війну, діти хочуть брати участь в інтелектуальних конкурсах, випробовувати свої сили, демонструвати знання. Рівень підготовки команд дуже різний. Відразу виділилися лідери. Сильні команди відзначалися креативними відповідями, нестандартним підходом. Слабші – відповідали більш шаблонно. І це не лише в питаннях хімії, це і рівень загальної підготовки. Загалом враження від конкурсу дуже позитивні.”
Дякуємо командам за участь у конкурсі! Вітаємо переможців!