Дев’ять команд, дев’ять цікавих і напружених інтелектуальних боїв –
у Центрі позашкільної освіти для дітей та молоді відбувся обласний турнір юних журналістів.
Конкурсанти доповідали, опонували, рецензували у таких актуальних питаннях, як дотримання журналістських стандартів в умовах війни, журналістська етика та толерантність, медіаграмотність, використання штучного інтелекту, проблема діпфейків, журналістика особистостей, журналістика рішень.

«Журналістика не є предметом шкільної програми, тому дуже приємно, що молодь цікавиться журналістикою, розуміє важливість медіаграмотності. Дякуємо педагогічним керівникам за підготовку команд. Сьогодні комусь пощастило більше, а хтось отримав менше балів. Але головне – це не бали, а той досвід, який сьогодні здобули всі учасники цього інтелектуального конкурсу», – говорить член журі конкурсу, журналістка каналу «СК-1» Ірина Степаненко.

За результатами турніру перше місце отримала команда «Скандальні перлинки» Наукового ліцею «Житомирська політехніка».
Саме ця команда представлятиме Житомирщину на всеукраїнському етапі інтелектуального конкурсу юних журналістів.