Відомі переможці обласного інтелектуального конкурсу юних винахідників та раціоналізаторів.
В умовах війни захід проходив дистанційно на платформі Google Meet.
За перемогу боролися чотири команди. У кожній з них – від трьох до п’яти учасників.
Ці інтелектуальні змагання передбачали виступ команди учасниці у ролі Доповідача, у ролі Опонента і у ролі Рецензента.

Перемогу здобули:
1 місце: Житомирська ТГ, “БЕМС”;
2 місце: Черняхівська ТГ, “Оріон”.
Турнір юних винахідників та раціоналізаторів – це командні змагання, метою яких є формування у школярів інтересу до прикладної фізики, конструювання та винахідництва, виявлення учнів здатних творчо мислити та втілювати ідеї в прикладних галузях науки.

Член журі конкурсу, керівник пресцентру Житомирського державного університету ім. І.Франка Олена Русецька відзначила, що учасники добре володіють основами наукових знань : «Зокрема, розуміють, що таке полеміка, які її складові, на чому акцентувати свою увагу, з повагою вислуховують опонентів. Відповіді юних винахідників були глибокими, з детальним аналізом їхніх досліджень».
Член журі Олександр Підтиченко, кандидат технічних наук, доцент кафедри робототехніки, електроенергетики та автоматизації ім. проф. Б.Самотокіна Державного університету «Житомирська Політехніка» також зауважив, що в більшості відповіді учасників були змістовними і цікавими: «Це свідчить про високий рівень підготовки команд. Ще порадив би конкурсантам і їх педагогічним керівникам на майбутнє уважно вивчати регламент і умови конкурсу, аби робота на кожному етапі конкурсу була більш злагодженою».
Дякуємо командам за участь в конкурсі! Вітаємо переможців!