Вихованці обласного Центру позашкілля долучилися до флешмобу “Ой, у лузі червона калина”

Вихованці вокального гуртка обласного Центру позашкілля долучилися до пісенного флешмобу “Ой, у лузі червона калина”.

Діти заспівали українську народну пісню, знаходячись у різних куточках світу. Таким чином молодь демонструє незламність українського духу та національну єдність.

Українська народна пісня “Ой у лузі червона калина” має понад столітню історію.: це гімн Українських Січових Стрільців. Нового значення пісня набула після того, як лідер “Бумбоксу” Андрій Хливнюк у військовій формі виконав її на Софіївській площі у перші дні війни.

“Ой у лузі червона калина” стала справжнім хітом та символом боротьби українців проти росіян-загарбників. До виконання народного гімну долучилися чи не всі зірки українського шоу-бізу. Пісня живе у співочих флешмобах, до яких долучаються все більше українців