У комунальному закладі позашкільної освіти “Обласний Центр дитячої та юнацької творчості” Житомирської обласної ради відбулася захоплююча квест-гра. Учасники забави створили доброго монстрика та павучка, грали у активні ігри на подвір’ї закладу, а також відвідали постійно діючу виставку у приміщенні Центру.
Дозвілля дітей організували практичний психолог Інна Слідзевська та методист Віта Хомяк. Учасники заходу весело та пізнавально провели час.

