24 Чемпіонат області зі спортивного (пішохідного) туризму у закритих приміщеннях для учнівської молоді зібрав 86 учасників із восьми територіальних громад Житомирщини. Змагалися юні спортсмени-туристи із Баранівської, Брусилівської, Глибочицької, Житомирської, Звягельської, Олевської, Романівської і Тетерівської ТГ. Приймала Чемпіонат Тетерівська ТГ – проходив захід на базі Денишівського ліцею імені В.Г. Бондарчука.

Свою вправність у пішохідному туризмі демонстрували 14 команд двох вікових груп: п’ять команд старшої (2009-2011р.н.) і дев’ять команд молодшої групи (2012-2014р.н.).
Програма Чемпіонату включала змагання на дистанції «Смуга перешкод» – командна, особисто-командна і зв’язки.
Результати загальнокомандної першості серед учасників молодшої вікової групи:
І місце – КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Тетерівської сільської ради» (тренер – Сергій Книш);
ІІ місце – “Фортекс” МКСЦ Житомирської міської ради ( тренер- Лариса Уланова);
ІІІ місце – команда Романівської селищної ради (тренер- Віктор Бовсунівський).
Командна першість серед учасників старшої вікової групи:
І місце – Брусилівська ДЮСШ (тренер – Андрій Заєць);
ІІ місце – “Фортекс” МКСЦ Житомирської міської ради (тренер – Лариса Уланова);
ІІІ місце – Глибочицька ТГ (тренер Микола Гончаренко).
За підтримку заходу висловлюємо вдячність спонсорам – магазину побутової техніки “Технобаза” (директор – Сергій Вчерашнюк) і районному осередку Житомирського району громадської організації “Захист Держави” (керівник – Денис Сичов).
Усім учасникам змагань дякуємо за видовищну і напружену спортивну боротьбу, за переможний дух та яскраві емоції, а їх наставникам – за розвиток пішохідного туризму на Житомирщині.