Відбувся 33-й Чемпіонат Житомирської області із техніки пішохідного туризму серед працівників освіти – меморіал пам’яті Віталія Святненка

Змагання присвятили пам’яті педагога Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради Віталія Святненка, який загинув у війні проти російського ворога.

Віталій Святненко був відданий туризму. Він працював керівником гуртка, навчаючи вихованців основам туризму, у 2017-2019 роках очолював обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, з 2021 року  –екскурсійно-краєзнавчий відділ Центру. Як віце-президент Житомирської обласної громадської організації Федерації спортивного туризму  Віталій брав активну участь у громадському житті міста та області.

І ці змагання освітян з пішохідного туризму – меморіал пам’яті Віталія Святненка. На урочистому відкритті Чемпіонату були присутні військові побратими Віталія Святненка, дружина героя, колеги-туристи.

Цьогоріч у заході взяли участь 48 працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти у складі восьми команд із восьми територіальних громад Житомирщини.

Програма змагань передбачала такі дистанції як смуга перешкод та кросс-похід.

Результати на дистанції “Смуга перешкод” в особисто-командній першості серед жінок:

І місце – Галина Шпак (Стрибізький ліцей, Курненської ТГ);

ІІ місце – Ірина Талько ( м.Житомир, Ліцей №5);

ІІІ місце – Надія Костіна (м. Житомир, Ліцей №16);

“Смуга перешкод” в особисто-командній першості серед чоловіків:

І місце – Денис Константинов ( м. Житомир, Ліцей №6);

ІІ місце – Андрій Заєць (БрусилівськаДЮСШ);

ІІІ місце – Микола Гончаренко (Студентський ліцей, Глибочицької ТГ).

На дистанції “Крос-похід” І місце здобула команда міста Житомира, ІІ –команда Денишівського ліцею, Тетерівської ТГ і ІІІ місце вибороли освітяни Олевської ТГ.

Результати загальнокомандного заліку:

І місце – збірна команда м. Житомира ( тренер – Ірина Талько);

ІІ місце – команда Денишівського ліцею, Тетерівської ТГ (тренер – Сергій Книш);

ІІІ місце – команда м. Звягель (тренер – Олег Примак).

Висловлюємо вдячність спонсорам, які надали цінні подарунки переможцям змагань – магазинам «Воєнторг», «Технобаза» і «Гігабайт».

Також у рамках заходу було представлено виставку різних зразків військової зброї.