09-11 травня проходитиме Чемпіонат області із пішохідного туризму для працівників освіти

Участь у заході беруть працівники освіти закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Програма змагань:

смуга перешкод;

слалом;

крос похід.

Детальна інформація: