24 вересня відбудеться методоб’єднання керівників декоративно-ужиткового профілю.

Тема заходу – “Використання природних матеріалів у декоративно-ужитковому мистецтві”.

Програма:

  1. Використання сучасних технологій фітодизайну при створенні тематичних композицій.
  2. Майстер-клас із оформлення тематичної квіткової композиції