У Центрі позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради розпочав роботу літній табір «Творчість.Сила.Міць».

Відкриття табірної зміни відбулося 10 червня. Понад 100 хлопчиків та дівчаток 1-3 класів Ліцею №25 м.Житомира завітали до закладу для цікавого та змістовного дозвілля. Розпочалися заняття руханкою та активними іграми у товаристві Пса Патрона.

За тим дітки працювали у творчих майстернях, змагалися в естафетах, вчилися в’язати туристичні вузли, знайомлячись із технікою пішохідного туризму, вправлялися у стрільбі в інтерактивному тирі, захоплено спостерігали за хімічними дослідами, малювали квіти та пейзажі під час художнього пленера.

Щиро дякуємо директору компанії «Ґрін Бін Україна» Євгенію Бараху за надане канцелярське приладдя для проведення занять у літньому таборі.
Перший день літніх канікул у таборі «Творчість.Сила.Міць» був активним, насиченим, емоційно позитивним та яскраво-жовтим![]()
!