Конкурс охоплював учнівську молодь віком від 6 до 17 років та проводився у форматі літературних творів публіцистичного характеру. На обласний етап надійшло майже 90 конкурсних робіт.
В есе юні автори захоплюються мужніми захисниками та захисницями, висловлюють свої почуття, переживання, хвилювання, діляться мріями та думками про майбутнє України.
«Кожен твір – не по-дитячому відверта, мудра розповідь. В ній і тривога, і біль, і сум, а головне – непереборна віра в Перемогу. Варто наголосити, що твори вирізняються індивідуальним критичним мисленням, роздумами про події російсько-української війни. Діти аналізують, роблять висновки», – розповідає завідувач військово-патріотичного відділу Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Олег Шевцов.
Роботи переможців братимуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу.
Молодша вікова категорія:
Ліщук Дарина, Привітівський ліцей;
Жабняк Крістіна, Ліцей № 22 м.Житомира;
Євтух Тимур, Коднянський ліцей.
Середня вікова категорія:
Литвинчук Марія, Кириївська гімназія;
Литвинчук Інна, Ліцей № 22 м.Житомира;
Панченко Олена, Меленівська гімназія.
Старша вікова категорія:
Бабич Роман, ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище»;
Ткачук Юлія, Романівський ліцей № 2;
Ткачук Альбіна, Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.
Дякуємо усім учасникам за старанність, життєву позицію, любов до України та українського слова. Зичимо перемоги у наступному етапі конкурсу. Перемоги всім нам у війні за СВІЙ шлях!