Відомі переможці обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»
На участь у конкурсі надійшло 125 фоторобіт із 28 громад Житомирщини. П’ять найкращих фото за рішенням журі представлятимуть нашу область на всеукраїнському етапі виставки.
Члени журі зізнаються, що першість віддали тим світлинам, які вирізнялися оригінальністю і креативністю, з цікавою ідеєю і творчим авторським задумом.

Багато фоторобіт відображають тему війни, дитячий погляд на сучасні події в Україні. «Надзвичайно вражають діти своєю талановитістю і творчістю. Є такі фото, від яких ніби лине світло і вдається подумки перенеслися у ту атмосферу. Багато справді якісних робіт, видно, що учасники готувалися. Є роботи й більш простіші, любительські», – розповідає член журі Інна Іщук.
Ігор Шурпан, керівник фотогуртка Центру і член журі конкурсу зауважив, що якість світлин залежить від того, наскільки учасник обізнаний із законами фотомистецтва: «Варто почитати відповідну літературу, можна навіть звернутися за порадою до вчителів малювання і почерпнути знання щодо побудови композиції. Бо є роботи, які можна було подати трішки по-іншому – і це були б призові місця».
В обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» першість вибороли і стали абсолютними переможцями:
Свіргун Артур, Березівська гімназія, Любарська ТГ;
Долинська Мирослава, ліцей №21 м. Житомира, 11 клас, ЖМЦНТТУМ;
Мариніч Мирослава, гімназія №1, 9 клас, Бердичівська ТГ;
Вознюк Максим, НЮУ Я. Мудрого, ЖЦТДМ, Житомирська ТГ;
Чумальчук Альона, Сінгурівський ліцей, 8 клас, Новогуйвинська ТГ.
Дякуємо всім за участь у фотовиставці! Вітаємо переможців!




