З нагоди Дня Збройних Сил України працівники обласного Центру дитячої та юнацької творчості відвідали 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду, Житомирський базовий військовий шпиталь, аби особисто подякувати військовим за їх мужність і героїзм. Також передали смаколики, які колектив Центру придбав для військових, виготовлені працівниками окопні свічки та патріотичні вітальні листівки від вихованців закладів позашкільної освіти області. Через благодійний фонд «Синьо-жовті серця» передали листівки від діток Житомирщини для українських військових і на передову.


Керівник КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради Марія Бовсуновська:
«Цьогорічний День Збройних сил Україна зустрічає в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають нашу Батьківщину, національну безпеку і наші життя. Українські воїни міцно тримають позиції і вибивають ворога з нашої землі, звільняючи міста і села. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто щодня, щогодини, щохвилини боронить нашу землю від ворога, дякуємо за можливість українцям жити на своїй землі, за відданість своїй державі, незламну силу волі та безстрашність. Найголовніші наші слова сьогодні: віримо в ЗСУ!».


