Обласний семінар-практикум «Флористичний дизайн»

В обласному Центрі дитячої та юнацької творчості провели обласний семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-прикладної творчості. Тема заходу – «Флористичний дизайн».

Зустріч відбулася одночасно і в очному, і віддаленому форматах.

Відкрила семінар-практикум керівник КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради Марія Бовсуновська, наголосивши на важливості методичної допомоги педагогам у набутті досвіду творчої роботи.

Семінар-практикум “Флористичний дизайн”

Учасники семінару-практикуму дізналися теоретичні основи мистецтва флористики та відразу ж змогли застосувати ці знання на практиці.

Організатор семінару, методист Центру Людмила Гордієнко, провела майстер-клас із виготовлення саше з ароматниими травами та лекцію-бесіду про лікувальні властивості ефірних олій.

Практичний психолог Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім.М.Очерета Марія Шустова розповіла, як впливають кольори на емоційний стан людини.

Семінар-практикум “Флористичний дизайн”

У практичній частині семінару учасники змогли реалізувати свій фітодизайнерський талант та проявити майже безмежну фантазію під час виготовлення осіннього інтер’єрного вінка. Майстер-клас із його створення провела керівник гуртка обласного Центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Ярошенко.

Семінар-практикум “Флористичний дизайн”

А користуюстуючись порадами Наталії Пантус – заступника директора з навчально методичної роботи Центру, робили ароматичне панно. Кожен міг використати ті трави, які йому особливо до вподоби.

Семінар-практикум “Флористичний дизайн”

Пахощі чебрецю, вересу, лаванди, безсмертника, тисячолистника та багатьох інших поліських трав і квітів заполонили всю залу, вкотре доводячи свій позитивний вплив та цілющі властивості.