Розпочався третій тиждень активного дозвілля вихованців обласного Центру ДЮТ![]()
У понеділок керівники гуртків позашкільного закладу Ганна Івченко та Олег Земнухов провели з дітьми творчу толоку під назвою “Творимо Україну разом”. Під час заняття діти втілили на малюнках свої мрії про мирну й непереможну Україну ![]()
![]()
Паралельно методисти Центру Віта Хом’як та Юлія Кеснер провели заняття з виготовлення вітальної листівки у вигляді чоловічої сорочки. Майстер-клас приурочили до Дня батька, який відзначали напередодні. Здобувачі освіти із задоволенням зробили для своїх татусів подарунки із найкращими побажаннями, розповіли координатори заходу.
Тим часом на вулиці проходили активні ігри, які сприяють не лише фізичному розвитку, а й неабияк підіймають настрій
На свіжому повітрі із дітьми працювали керівники гуртків Оксана Трубчанінова та Олена Вербицька.
Понеділок завершився майстер-класом із виготовлення аплікації “Квіти соняшника – символ любові до Батьківщини”
Учасники працювали із кольоровим папером. Всі діти впорались зі створенням аплікації, адже уважно слухали теоретичну частину та виконували вказівки під час практичної, зазначила авторка заняття Тетяна Кирилюк.

