Смайлики із тіста, гра-аплікація “Борщ” та тропічний пейзаж

Різнобарвна п’ятниця 🌺

У останній день робочого тижня педагоги обласного Центру позашкілля провели заняття, створюючи атмосферу дружби й довіри🤗

Практичний психолог позашкільного закладу Інна Слідзевська навчала працювати з елементами тістопластики. Під час ліплення діти мали можливість виразити свій настрій та почуття у вигляді смайлика, якого створювали із солоного тіста😀

Тим часом інші вихованці Центру ДЮТ брали участь у грі-аплікації “Борщ”. Маленькі учасники підбирали правильні інгредієнти для традиційної української страви🥔🥕🫘

Творчі заняття продовжилися образотворчим уроком. Діти вивчали теплі та холодні відтінки кольорів, а також малювали тропічний пейзаж🌴🦩

Також діти виготовляли янголят. Під час заняття вихованці дізналися історію, технологію, техніку створення даного виду українського народного декоративного мистецтва👼

Яскравий творчий тиждень завершено! Майстер-класи, ігри, змагання та інші види дозвілля продовжаться у понеділок🤩

#дозвілля_ОЦДЮТ