Різнобарвна п’ятниця ![]()
У останній день робочого тижня педагоги обласного Центру позашкілля провели заняття, створюючи атмосферу дружби й довіри![]()
Практичний психолог позашкільного закладу Інна Слідзевська навчала працювати з елементами тістопластики. Під час ліплення діти мали можливість виразити свій настрій та почуття у вигляді смайлика, якого створювали із солоного тіста![]()
Тим часом інші вихованці Центру ДЮТ брали участь у грі-аплікації “Борщ”. Маленькі учасники підбирали правильні інгредієнти для традиційної української страви![]()
![]()
![]()
Творчі заняття продовжилися образотворчим уроком. Діти вивчали теплі та холодні відтінки кольорів, а також малювали тропічний пейзаж![]()
![]()
Також діти виготовляли янголят. Під час заняття вихованці дізналися історію, технологію, техніку створення даного виду українського народного декоративного мистецтва![]()
Яскравий творчий тиждень завершено! Майстер-класи, ігри, змагання та інші види дозвілля продовжаться у понеділок![]()
#дозвілля_ОЦДЮТ

