Патріотично-творчий вівторок ![]()
![]()
Сонце попри дощ та національні сердечка від вихованців обласного Центру позашкілля. Діти створили патріотичні поробки із любов’ю до рідної країни, із повагою та гордістю до українських захисників, із вірою у світле й переможне майбуття України![]()
У вівторок дітей розважали та навчали методистка обласного Центру ДЮТ Юлія Геля та керівник гуртка Ганна Івченко.

1 159
Охоплено людей
89
Взаємодія
1414
1 коментар
Поширили: 4
Подобається
Коментувати
Поширити