Творчий десант педагогів закладу позашкілля створив незабутній день Друзів у одному із навчальних закладів Житомира.
Впродовж дня педагоги обласного Центру дитячої та юнацької творчості провели цікаві майстер-класи.
У техніці орігамі діти зробили листівки із сердечком для друзів
, а також виготовили квіти у національних кольорах України ![]()
![]()
Настрій четверга створювали заступник директора обласного Центру ДЮТ Наталія Пантус, а також керівники гуртків Юлія Геля, Ганна Івченко та Світлана Пруднікова.

