Листівки із сердечком та квіти у національно-патріотичних кольорах

Творчий десант педагогів закладу позашкілля створив незабутній день Друзів у одному із навчальних закладів Житомира.

Впродовж дня педагоги обласного Центру дитячої та юнацької творчості провели цікаві майстер-класи.

У техніці орігамі діти зробили листівки із сердечком для друзів❤️, а також виготовили квіти у національних кольорах України 💙💛

Настрій четверга створювали заступник директора обласного Центру ДЮТ Наталія Пантус, а також керівники гуртків Юлія Геля, Ганна Івченко та Світлана Пруднікова.

#дозвілля_ОЦДЮТ