Керівник гуртка “Образотворче мистецтво” обласного Центру ДЮТ Тетяна Кирилюк провела майстер-клас “Барвінок – символ життя”.
До заходу долучилися вихованці позашкільного закладу, які працювали у дистанційному форматі.
“Барвінок – це один із символів України. За українськими народними уявленнями, барвінок символізує трійцю: батька, матір, дитя. Зображуючи цю квітку, ми мріємо про радісне життя, мир та перемогу України”, – розповіла автор творчої ініціативи Тетяна Кирилюк.

