4 травня 2022 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбулися майстер-класи з робототехніки та театрального мистецтва. Заняття проходили у форматах онлайн та офлайн.
До майстер-класу із робототехніки долучилося 27 здобувачів освіти закладів загальної середньої і позашкільної освіти. Декілька вихованців гуртків завітали на заняття у приміщення обласного Центру ДЮТ, де отримали змогу безпосередньо поспілкуватися із авторкою майстер-класу Марією Гриневич. На занятті діти вчилися програмувати піаніно.
«Тема відкритого уроку мала назву «Яскраве піаніно». На занятті діти навчалися працювати з платою Arduino, підключати пасивний п’єзодинамік (базер), світлодіод та кнопку. Учасники навчалися програмувати електроніку за допомогою візуального (блочного) програмування», – розповіла Марія Гриневич.





Майстер-клас із театрального мистецтва провели Владислав Мельничук та Софія Купневич. Загалом на занятті були присутні понад 40 учасників, які разом із наставниками зробили артикуляційну гімнастику, дізналися, що таке дикція та особливості мовленнєвого апарату.
«Враження неймовірні, було дуже приємно, що багато дітей долучились до нашого майстер-класу і так само активно взяли в ньому участь. До уроку приєдналися не лише діти молодшого шкільного віку, а й підлітки та навіть дорослі. Нам дякували за проведення майстер-класу. Це нас мотивує і ми обов’язково проведемо ще декілька цікавих та корисних занять», – зазначив Владислав Мельничук.


