Фоточелендж “Мирного Великодня!”

Обласний Центр ДЮТ запрошує здобувачів освіти закладів загальної середньої і позашкільної освіти та керівників гуртків взяти участь у фоточеленджі «Мирного Великодня!».

Традиційно напередодні Великодіх свят діти з усієї області зустрічаються на тематичній виставці-конкурсі. Цього року війна внесла свої корективи. Попри все і діти, і дорослі писатимуть писанки і вони будуть особливими. Адже кожен символ – це прагнення до перемоги добра над злом, це бажання миру, це любов до рідної землі, це віра в Україну.

Приєднуйтеся до фоточеленджу, надсилайте світлини власноруч створених писанок. Для участі необхідно сфотографувати творчий процес, а також його результат – писанки, мальованки, декоративні тематичні роботи та надіслати на адресу Центру: ocnttum@ukr.net, зазначивши прізвище та ім’я автора, назву закладу.

Разом до перемоги!