У Житомирському обласному Центрі позашкілля відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання для керівників гуртків та педагогічних працівників спортивно-туристського напряму.
Під час заходу учасники обговорили організаційні питання щодо участі здобувачів освіти у обласних та Всеукраїнських масових заходах спортивно-туристського напряму у 2022 році.
Нарада розпочалася із вступного слова керівника Обласного Центру позашкілля Марії Бовсуновської.
Завідувач спортивно-туристського відділу Денис Константинов розповів про план роботи на 2022 рік.
До онлайн-зустрічі долучився заступник директора з навчально-методичної роботи Українського державного Центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Олександр Наравлянський. Він пояснив особливості проведення 51-го Чемпіонату України серед юніорів зі спортивного (пішохідного) туризму.
Про водний туризм та його розвиток розповів керівник гуртків обласного Центру дитячої та юнацької творчості Анатолій Марченко.
