Фотовиставка до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

21 січня 2022 року відбудеться обласний етап фотовиставки до Дня  Соборності України «Україна – це ми!»

До участі у заході запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 06 до 18 років включно (не більше п’яти робіт від територіальної громади).

Конкурсні роботи необхідно надіслати до 18 січня 2022 року.