Семінар-практикум «Використання сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі»

4 листопада 2021 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради у дистанційному форматі відбувся семінар-практикум для керівників гуртків інформатики закладів загальної середньої та позашкільної освіти на тему «Використання сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі».

Участь у заході взяли близько 30 учасників.

Під час семінару виступив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету ім. І. Франка Сергій Жуковський. Тема його доповіді: «Всеукраїнські олімпіади з інформатики. Різновиди олімпіад та особливості їх проведення та прийняття в них участі».

Також учасники семінару слухали кандидата педагогічних наук, доцента кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету ім. І. Франка Олександра Кривоноса. Він розповів про моделювання та налаштування конструкторів та роботів, а також звернув увагу на особливості залучення в гуртки інформатики наймолодших здобувачів освіти.