12 жовтня 2021 року у Коростишеві відбулося виїзне засідання лідерів учнівського самоврядування Житомирської обласної ради “Let’s Just Meet”.
Зустріч розпочалася із вітального слова начальника відділу освіти, молоді і спорту Коростишівської міської ради Ігоря Джамана, який побажав учасникам особистого розвитку та успіхів і досягнень на науковій ниві.


Потому керівник обласного Центру дитячої та юнацької творчості Марія Бовсуновська вручила подяки директору Коростишівського будинку дитячої творчості Людмилі Горобчук, методисту Коростишівського будинку дитячої творчості Оксані Водотиєць, а також спільну відзнаку усьому колективу закладу позашкілля.


Після невеликої офіційної частини лідери учнівського самоврядування та їхні керівники відвідали Коростишівський міський парк. Екскурсію історичними місцями провів керівник гуртка “Сучасний мандрівник” Коростишівського будинку дитячої творчості Данило Самойленко. Гід показав та розповів про найвизначніші пам’ятки парку.



«Цей парк має ще назву Коростишівський парк кам’яних скульптур Віталія Рожика. Ця назва неофіційна. Парк утримується за рахунок волонтерів. Найцікавіші місця – це господарська споруда та купальня садиби Олізарів, Алея Слави Героям, Алея кам’яних скульптур та костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Я зазвичай проводжу екскурсії чисельністю до 20 осіб. Екскурсійні тури Коростишевом замовляють люди із різних регіонів України, а також з-за кордону», – розповів Данило Самойленко.

У межах програми виїзного засідання “Let’s Just Meet” лідери учнівського самоврядування взяли участь у творчих майстернях «Паперові викрутаси», Дари осені», «Шамбала», «Дари моря» та у майстер-класі «Ораторське мистецтво».


Тим часом для педагогів організували екскурсію у приміщенні Коростишівського будинку дитячої творчості.

Представниця Центру учнівської творчості Любарської селищної ради, учениця Любарського ліцею №2 Ірина Семенюк поділилася враженнями від поїздки у Коростишів.
«Найбільше мені сподобалося у парку кам’яних скульптур. Цікаво було послухати про їхню історію. Загалом зустрічі з метою обміну досвідом – дуже корисні. Було б цікаво щось подібне організувати й у нас, на Любарщині», – зауважила Ірина Семенюк.

Після виконання запланованої програми засідання директор Бердичівського будинку дитячої творчості Людмила Горобчук підбила підсумки зустрічі.
«Ми вперше організували такий спільний захід і хочемо, щоб він був не останнім. Було б чудово, щоб такі проєкти продовжувалися й на обласному та державному рівнях. Сама назва програми «Let’s Just Meet» має на меті заклик до зустрічі. Назву придумали дівчата, які є в обласній раді старшокласників. Це – наполовину неформальна зустріч. Якби вона була надто офіційною, то не була б цікава дітям. А ми ж працюємо для молодого покоління», – міркує Людмила Горобчук.
Виїзне засідання закінчилося підбиттям підсумків, обговоренням майбутніх зустрічей. Насамкінець учасники засідання “Let’s Just Meet” написали побажання один одному та прикріпили їх на мапі Житомирщини.

