Керівник обласного Центру ДЮТ Марія Бовсуновська та заступник директора з навчально-методичної роботи обласного Центру ДЮТ Наталія Пантус відвідали семінар-практикум для керівників обласних малих академій наук учнівської молоді «Ключові цілі та завдання розвитку Малої академії наук України».
Захід відбувся у Києві та тривав 2 дні – 21 та 22 вересня.


Під час конференції представники Житомирщини взяли участь у обговоренні системи забезпечення якості освіти в закладах позашкілля. Впродовж семінару-практикуму учасникам продемонстрували найкращі освітні практики Національного Центру “Мала академія наук України”.
У межах заходу відбулася екскурсія у Музеї науки, під час якої відвідувачі ознайомилися із експонатами інтерактивного науково-освітнього простору.
«Відвідування музею науки МАН це чудова нагода познайомитися у доступній формі із здобутками і відкриттями, законами природи тощо. Виявляється, що велосипед може бути з квадратними колесами, голос можна побачити, а дерев’яний міст побудувати без жодного цвяха, лише за допомогою простих з’єднань. У музеї можна вирушити у космічну подорож, побудувати простір з кінетичного піску, побачити багатокілограмовий аметистовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини», – поділилася враженнями від екскурсії заступник директора з навчально-методичної роботи обласного Центру ДЮТ Наталія Пантус.
Програма другого дня семінару-практикуму складалася із таких тем та обговорень: «Успіхи та проблеми у досягненні цілей розвитку Малої академії наук України», «Комунікації в освіті: нові фокуси та перспективи».
Учасники від обласного Центру ДЮТ взяли участь у круглому столі «Регіональна мережа Малої академії наук у контексті стратегії розвитку МАН».
«Дякую організаторам за цікавий та пізнавальний семінар-практикум “Ключові цілі та завдання розвитку МАН”. Впродовж заходу ми розглянули найкращі освітні практики Національного центру «Мала академія наук України» і розробили план співпраці науково-дослідної організації із регіональними відділеннями, зокрема, із Житомирським територіальним відділенням МАН. Родзинкою конференції стала секція комунікації та напрацювання регіональної мережі розвитку. Ми із колегами у групах обговорили актуальні питання і зараз працюємо над їх реалізацією. Зокрема, розробили співпрацю Музею науки Києва та Житомирського територіального відділення МАН», – розповіла керівник обласного Центру ДЮТ Марія Бовсуновська.





