День відкритих дверей

10 вересня у комунальному закладі позашкільної освіти “Обласний Центр дитячої та юнацької творчості” Житомирської обласної ради відбувся “День відкритих дверей”. 

На захід завітали школярі загальноосвітніх шкіл Житомира, їхні батьки та вчителі. Відвідувачі мали змогу побувати на екскурсіях у виставкових залах та побачити роботи вихованців закладу, які досягли високих результатів на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

У дворі Центру дитячої та юнацької творчості присутні познайомилися із різноманіттям гуртків позашкільного закладу. На кожній із локацій керівники розповіли дітям про особливості своїх занять, провели майстер-класи, влаштували інтерактивні ігри, розваги та інші цікаві активності.

Родзинкою заходу були театралізовані дійові особи – шахові фігури Білий Король та Чорна Королева. Вони у ігровій формі розповідали дітям про різноманіття гуртків.

За словами керівника КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Марія Бовсуновська розповідає, що на свято завітали близько тисячі дітей.  

«На базі Центру дитячої та юнацької творчості діє понад три десятки гуртків науково-технічного, художньо-естетичного, дослідницько-експериментального, туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів. На «День відкритих дверей» до нас завітали діти різного шкільного віку: це і старша, і середня, і молодша шкільна ланки. Я хочу висловити слова вдячності усьому колективу та керівникам гуртків за злагоджену роботу і сприятливу атмосферу свята», – прокоментувала захід Марія Бовсуновська.