12 травня 2021 року комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний Центр ДЮТ» буде проведена звітно-виборча конференція обласної ради учнівського самоврядування. Початок онлайн-зустрічі запланований об 11:00 на платформі Google meet.
Участь у заході візьмуть голови осередків учнівського самоврядування територіальних громад області та координатори даного напряму роботи. Учасники прозвітують про свою діяльність у територіальних громадах за 2020/2021 н.р. у формі відеоролика (до 3 хв), або презентаційних матеріалів (до 15 слайдів).
Під час звітно-виборчої конференції учасники оберуть голову та керівний склад обласної ради учнівського самоврядування Житомирщини на 2021-2022 н.р.
Для участі у виборах голови обласної ради учнівського самоврядування та керівників профільних комісій представники від територіальних громад у відеоформаті представлять «портфоліо лідера» тривалістю до 3 хвилин із презентацією власних лідерських якостей, досягнень, а також передвиборну програму.
Звітно-виборча конференція обласної ради учнівського самоврядування проводиться з метою розвитку системи учнівського самоврядування, посилення координації діяльності шкільних формувань у територіальних громадах області.