29 квітня 2021 року об 11 год у Житомирі відбудеться фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»
Захід проводиться щорічно з метою якісного оновлення змісту, форм і методів роботи з учнівською молоддю, виховання духовної культури особистості та активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя, а також формування делегацій Житомирської області для участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».
В умовах адаптивного карантину обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» буде проведено заочно у формі перегляду та оцінювання відеоматеріалів, плакатів, фоторобіт та вікторини.
У обласному фестивалі-конкурсі беруть участь здобувачі освіти закладів середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років, які активно займаються творчою діяльністю і є переможцями заходів, проведених в територіальних громадах, районах, містах області.
Номінації фестивалю-конкурсу:
- огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;
- вікторина;
- конкурс плакатів;
- конкурс фоторобіт.
Для участі у заході необхідно подати відеоматеріали конкурсних виступів, плакати, фотороботи та супровідну документацію до 26 квітня 2021 року на електронну адресу КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради (е-mail: ocnttum@ukr.net).