Із 5 по 8 листопада 2020 року в Києві вперше в онлайн-форматі відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, в якому взяло участь майже 1200 учасників.

Цьогоріч після ІІ обласного етапу конкурсу-захисту 33 учасникам із Житомирщини вдалося представити власні дослідні роботи та наукові проекти, 12 авторів здобули призові місця всеукраїнського рівня!
Дипломи І ступеня
Вікторія Пашинська,учениця Черняхівської гімназії (відділення «Науки про Землю», секція «Кліматологія та метеорологія»);
Олександр Штільгойз,учень Ліцею № 25 м.Житомира (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Педагогіка»).
Диплом ІІ ступеня
Ганна Шиманська,учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського (відділення «Математика», секція «Математика»);
Сергій Щокотов,учень Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського (відділення «Математика», секція «Математичне моделювання»).
Диплом ІІІ ступеня
Яніна Гродовчук,учениця Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М.Й. Очерета (відділення «Хімія та біологія», секція «Хімія»);
Андрій Журавльов,учень Житомирського міського ліцею №1 Житомирської міської ради (відділення «Фізика і астрономія», секція «Експериментальна фізика»);
Анастасія Мартинчук,учениця Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 (відділення «Технічні науки», секція «Матеріалознавство»);
Марина Маханьова,учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського (відділення «Мовознавство», секція «Англійська мова»);
Анастасія Пелих,учениця Житомирського міського колегіуму (відділення «Хімія та біологія», секція «Психологія»);
Софія Савицька,учениця Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівського району (відділення «Екологія та аграрні науки», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);
Дарія Сахно,студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (відділення «Комп’ютерні науки», секція «Технології програмування»);
Тетяна Рудніцька,студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (відділення «Хімія та біологія», секція «Зоологія»). Вітаємо переможців Житомирщини та зичимо, щоби манівський досвід у Вашому житті, професійному самовизначенні, творчості продовжився натхненним і ресурсним!

Штільгойз Олександр 
Пашинська Вікторія