Онлайн-засідання обласної ради учнівського самоврядування

16 травня 2022  на платформі Google Meet відбулося онлайн-засідання обласної ради учнівського самоврядування.

Участь у заході взяли голови осередків учнівського самоврядування територіальних громад області та педагоги-координатори даного напряму роботи. Кількість учасників засідання – майже 70.

Учасники зібрання презентували досвід і свою діяльність з початку вторгнення росії 24 лютого 2022 року. Також обговорили діяльність осередків учнівського самоврядування в умовах воєнного стану та участь у Всеукраїнських акціях і масових заходах.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Пантус запропонувала лідерам учнівського самоврядування взяти участь у Міжнародному форумі до Дня захисту дітей в умовах воєнних дій.

Під час онлайн-засідання до учасників звернулася директор Департаменту освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Наталія Осипович та побажала присутнім креативних ідей та втілення всіх задумів щодо відзначення Дня вишиванки та Дня захисту дітей.

Під час зустрічі виступила в.о. директора КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» ЖОР Марія Бовсуновська.

«Робота обласного Центру ДЮТ та, зокрема, діяльність осередків учнівського самоврядування – це наш освітній фронт боротьби для підтримки українських захисників та дітей-переселенців з інших областей України. Ми віримо у нашу спільну перемогу і робимо все можливе для її наближення», – зазначила Марія Бовсуновська.

Із лідерами учнівського самоврядування поспілкувався керівник Волонтерського Штабу з питань тилового забезпечення 1-го батальйону 95 ОДШБ Сергій Яцик. Він розповів про особливості волонтерської діяльності під час війни.